Impresszum Help Sales ÁSZF Panaszkezelés DSA

Blackpool - Arsenal 1 : 3 (0 : 2)

Köszöntök minden Arsenal drukkert ezen a szép vasárnap délutánon! Remélem az ebéd már mindenkinek megvolt, így nem hiányozhat mára más, mint egy izgalmasnak ígérkező mérkőzés. Hamarosan kezdetét veszi az Ágyúsok 31. bajnoki találkozója, ezúttal a Blackpool ellen.

Arsenal: Lehmann, Eboué. Squillaci, Koscielny, Clichy, Nasri, Wilshere, Fabregas, Diaby, Arshavin, van Persie

Cserék: Almunia, Gibbs, Rosicky, Walcott, Ramsey, Chamakh, Bendtner

Blackpool: Kingson, Baptiste, Evratt, Cathcart, Carniney, Adam, Southerm, Puncheon, Varney, Campbell, Taylor-Fletcher

Cserék: Rachubka, Eardley, Phillips, Reid, Ormerod, Kornilenko, Beattie

1. perc

Elhangzott a kezdő sípszó, elindult a találkozó. A hazaiak narancssárga-fehér szerelésben játszanak, míg az Ágyúsok a vendégszerepléskor szokásos aranysárga-bordó mezt viselik.

3. perc

Blackpool szöglet, Fabregas vágta ki, de újabb sarokrúgás jöhet.

5. perc

Van Persie előtt adódott egy helyzet, de a védők tisztázni tudtak. Most mi rúgunk szögletet, de a hazai védők kifejelték.

9. perc

Nasri és Van Persie nagyon elemében van ma, most is ők alakítottak ki helyzetet, ami azonban kimaradt.

15. perc

A Blackpool tizenegyest szeretett volna kiharcolni, a játékvezető viszont úgy döntött, nem történt szabáytalanság. A szögletből, pedig nem tudtak eredményesek lenni.

17. perc

Diaby került a földre a félpályánál, a gyorsan elvégzett szabadrúgás után, pedig Nasri viette egyedül a labdát a kapusra, a partjelző viszont lest jelzett.

18. perc

Góól! Egy remek kontratámadás után Diaby volt eredményes, aki egy balról érkező lapos beadást segített a hálóba! 0-1.

21. perc

Újabb Arsenal gól! Eboué és Wilshere játszottak össze, a kényszerítő után, pedig Eboué volt eredményes. 0-2!

24. perc

Ismét egy lehetőség az Ágyúsok előtt, a védelem azonban kivágta az alapvonalról érkező beadást.

Az eredmény jelenlegi állásán kívül is felmerül a kérdés, hogy hy ilyen ötletesen és felszabadultan tud játszani a csapat, akkor ezt eddig miért nem tette meg? Ha bárkinek van valamilyen elképzelése, nyugodtan írja meg kommentben.

30. perc

Wilshere bambult el, így a Blackpool csatára majdnem megszerezte a labdát.

33. perc

Van Persie kapott remek labdát Fabregastól. A levétel után azonban egyből lőni keleltt, mert a védő és a kapus is közel volt, így igazi erőt nem tudott beletenni. Maradt a 0-2.

35. perc

Diaby ugratat volna ki a holland csatárt, az utolsó védő azonban becsúszva szerelt. A szöglet vége egy Blackpool ellentámadás volt, ami azonban Lehmann kezében állt meg.

37. perc

Nasri hatalmas helyzete maradt ki. Kapásból pörgette el a labdát a kapus mellet, a játéjszer azonban a kapufa érintésével került az alapvonal mögé.

40. perc

Lehmann és Kingson is kimozdult a kapujából, méterekre hagyva el a tizenhatost. A német ezúttal jól tette, hogy elhagyta a hálót, mert a csatár elől elrúgva a labdát indított. Van Persie most nem volt lesen, a kimozduló Kingson mellett passzolt Diabynak, aki elől azonban már a védő tisztázott.

45. perc

Diaby kapott sárgát egy rossz belépő után. 2 perc lesz a ráadás.

45+1. perc

Hatalmas mentést mutatott be Fabregas. Diaby szabálytalansága után elvégzett szabadrúgásból a Blackpool már majdnem szépített, a spanyol azonban a gólvonalról vágta ki a labdát.

45+3. perc

A ráadás ráadásában fújta le az első félidőt a játékvezető.

Remekül kezdte a Blackpool a találkozót, az Arsenal azonban abszolút kreatív és pörgős játékkal bedarálta a hazaiak védelmét, s két igen szép gólt sikerült szerezniük. Egyelőre hátul is minden rendben.

46. perc

Kezdetét vette a második félidő is. Reméljük ez is legalább ilyen gólgazdag lesz a vendégek részéről :]

52. perc

Gól! Gyönyörű kontrát vezettek a hazaiak, Wilshere a középpályán igyekezett megállítani a támadást, ám rosszul csúszott be, így csak lábat talált. A játékvezető előnyszabályt ítélt, az akció végén, pedig Taylor-Fletcher talált be. 1-2, Wilshere sárgát kapott.

Nagyon felpörgette a ritmust a Blackpool, a második félidő elmúlt 10 percében nem látszott a tabellán lévő különbség.

56. perc

Elképesztő helyzet maradt ki, egy szélről befejelt labda ment el keresztbe a kapu előtt. A hazai együttes egyenlíthetett volna.

58. perc

Van Persie előtt tátongott egy hatalmas terület, a holland azonban nem tudta kihasználni a fölényét, a támadás vége egy felszabadítás lett.

60. perc

Cserél a Blackpool, Varney helyett Reid a pályán.

61. perc

Wenger is cserél, Arshavin helyett Walcott állt be.

63. perc

Van Persie ma még nem lőtt gólt, viszont annál szebben tud fetrengeni.

64. perc

Southern csalta elő a sárgát a játékvezető zsebéből, miután késve csúszott oda Wilsherenek.

67. perc

Walcott leshelyzete után vezetett kontrát a Blackpool, a védőknek végül sikerült tisztázniuk.

69. perc

Egy újabb elkésett belépő miatt Crainey is megkapta a maga sárgáját.

72. perc

Nasri bedobása után van Persie cipelte a labdát az alapvonalon, nagyjából a kapufáig, a visszapassz azonban egy védőnél kötött ki.

75. perc

T-Fletcher vezethette ismét a védőkre a labdát, ezúttal azonban magasan fölé lőtt.

76. perc

Jólvan, jólvan, mégis csak tud gólt lőni ez a van Persie gyerek! Diaby lőtte előre a labdát, amivel Walcott indult meg a jobbon teljesen üresen, a középre passzból, pedig a holland szerzett újabb gólt az Arsenalnak - a jobb alsóba gurított. 1-3.

80. perc

Campbell ugorhatott volna ki a védők mögül, Lehmann azonban jól mozdult ki. A partjelző közben lest jelzett.

86. perc

A Blackpool rendületlenül próbálkozik. Most egy szöglettel felérő bedobást mutattak be, melynek a vége egy kapu felé tartó fejes volt, amit Lehmann fogott. Közben újabb csere, Nasri helyett Gibbs lép pályára.A hazaiak is cseréltek, Kornilenko jött be, Puncheon ment le.

89. perc

Utolsó csere az Ágyúsoknál: Fabregas helyett Ramsey a pályán.

90. perc

Szabadrúgás az Arsenal javára, Wislheret buktatták. Walcott jó húszról csavart a bal felső felé, a labda azonban elkerülte a pipát. 3 perc ráadás jön.

90+2. perc

Walcott ugrott volna ki a védők mögül, a végül azonban utolérték.

90+3. perc

Még egy Blackpool szöglet jöhet, ezt azonban Lehmann lehúzta.

90+4. perc

A játékvezető lefújra a találkozót, így a végereményként maradt az 1-3.

Köszönöm a figyelmet, a blog hamarosan jön az értékeléssel és az összefoglalóval. További kellemes vasárnap délutánt mindenkinek!

0 Tovább

Arsenal - Blackburn - 0 : 0 (0 : 0)

Jó estét mindenkinek! Ismét eljött az idő, hogy az Arsenal bajnoki mérkőzését élőben közvetítse a blog, így nincs más dolgunk, mint élvezni az előttünk álló 90 percet. Go Gunners!

Arsenal: Almunia, Sagna, Squillaci, Koscielny, Clichy, Arshavin, Nasri, Walcott, Wilshere, Song, van Persie

Cserék: Lehmann, Eboue, Rosicky, Fabregas, Diaby, Chamakh, Bendtner

Blackburn Rovers: Robinson, Salgado, Samba, Nelsen, Olsson, Jones, Nzonzi, Jones, Emerton, Santa Cruz, Hoilett

Cserék: Bunn, Hanley, Dunn, Rochina, Mwaruwari, Roberts, Diouf

1. perc

Elindult a mérkőzés. Az Arsenal a megszokott hazai szerelésébe, míg a Blackburn a kék-fehér szerelésében játszik.

6. perc

Az Arsenal kezdte nagyobb iramban a találkozót, az első helyzeteket Walcott és Clichy alakították ki.

10. perc

Arshavin és van Persie kevergettek volna a tizenhatos előtt, de a védelem szépen tisztázott. Egy visszapattanó labdára, pedig a kapus mozdult rá remek ütemben. Mindkét együttes fegyelmezetten játszik.

13. perc

Nasri fejelhetett rá egy beadást a bal szélről, ám a próbálkozás fölé ment. A játékos viszont lent maradt. Újabb ápolás jön, miután az előbb nagyjából 3 percig tartott, mire Clichy-t összeszedték egy ütközés után.

15. perc

Arshavin indult volna meg középpen. Az orosz nagyon aktívan játszik, de a védők és középpályások egyelőre útját tudták állni. Nasri fejét bekötötték.

A kapuralövés aránya eddig 4-1 a hazaiak számára. A fölény egyelőre meddő.

20. perc

Walcott kapott volna remek keresztlabdát, az átvételről azonban éppen csak, hogy lecsúszott.

22. perc

Squillaci keveredett a tizenhatoson belülre, a védők miatt azonban csak oldalra tudott passzolni. Walcott beadása ismét a vendégeket találta meg.

25. perc

Blackburn szabadrúgás jó 23-ról, de a lövés magasan szállt a kapu fölé.

26. perc

Újabb vendég szabadrúgás, ezúttal nagyjából 20 méterre a kaputól. Santa Cruz tekert a hosszú felé, Almunia azonban lehúzta.

28. perc

Hazai szöglet, de a helyzet elmaradt. Nagyon hiányzik az Arsenalból ma este a kreativitás.

30. perc

Megvan az első sárga, Hoilett kapta, miután nem engedett elvégezni egy szabadrúgást.

33. perc

Almunia kis híjján belepkézett egy lapos lövést, amit Olsson eresztett meg, jó 17-ről.

35. perc

Arshavin előtt adódott remek lehetőség, amikor egy védőről egyenesen elé pattant a labda. Ez azonban úgy meglepte az oroszt, hogy nem tudta a játékszert lekezelni, így vissza is került a vendégekhez.

37. perc

Van Persie és Nasri játszottak volna össze, de a vége egy szöglet lett. A sarokrúgást gyorsan és kis területen akarták elvégezni a hazaiak, de pontatlan volt, így a Blackburn hozhatta ki a labdát.

39. perc

Megvan a második Blackburn sárga is, Salgado kapta, miután Wilsheret állította meg szabálytalanul.

40. perc

Egy újabb vendég szöglet, amit Almunia húzott le. A kidobásával Walvott indult meg, de a védőket nem tudta rendesen kikerülni, így kénytelen volt lőni, ami viszont keresztbe ment el a kapu előtt.

43. perc

Arshavin cselezgetett a balon a védők mellett, beadása azonban nem talált piros mezes játékost.  Egy az egy ellen verhető a vendég védelem.

45. perc

A Blackburn a pálya közepéről végezhetett el szabadrúgást, a felívelést Hoilett fejelte rá, éppen csak mellé. Az ápolások miatt 4 perc hosszabbítás jöhet.

45+2. perc

Robinson nagyon együtt él a játékkal. Walcott most a balon kapott volna egy kiugratást, a kapus azonban remekül mozdult ki és szedte fel a labdát.

45+4. perc

Több érdekes és veszélyes helyzet nem alakult már ki, így jöhet a szünet.

Sajnos az első félidőben nyújtott teljesítmény alapján azt kell mondjam, az Arsenal egyáltalán nem érdemli meg, hogy megnyeje a bajnokságot, de még ezt a mérkőzést sem. Csak remélni tudom, hogy 45 perc múlva már más lesz a véleményem, mert ez így sajnos katasztrófa.

46. perc

Elindult a második félidő, a vendégek kezdhettek közepet. Rögtön utána veszély akakult ki a Blakcburn kapuja előtt, de szögletre mentettek, abból, pedig már nem adódott komoly lehetőség.

51. perc

Úgy tűnik, úgy folytatódik a második játékrész, ahogy az első véget ért. Rendkívül unalmas játékkal.

53. perc

Song is kapott egy sárgát, miután páros lábbal csúszott be a labdáért. Szerencsére nem találta el az ellenfelet, de a szándékot azért még büntették.

55. perc

Nasri mutatott be elképesztő cselt a középpályán, a védők mögé azonban már nem tudta bepasszolni a labdát.

56. perc

Hazai szöglet, amit Koscielny fejelhetett rá, de a kapus még a gólvonal eltőt fogta.

58. perc

Készülődik az első csere az Arsenalban, Fabregas szeretne pályára lépni. Wenger Arshavint hozta le.

60. perc

Nagyon szépen hozta ki a vendég együttes a labdát, a bafejezésre azonban már elfogyott az erő.

63. perc

Csere a vendégeknél, Roberts állt be Santa Cruz helyett.

65. perc

Van Persie küldött egy lapos löketet Robinsonnak, ő azonban biztosan hárította a lövést.

71. perc

Újabb helyzetet alakított ki a hazai együttes, befejezni azonban ezt sem sikerült. Wilshere közben a földön fekszik, a vállát fájlalja.

73. perc

Walcott megy le a pályáról, Chamakh váltja.

75. perc

Beszorul most az Arsenal, 2 percen belül már a második vendég szöglet jön, ami azonban végül rosszul eltalállt lövéssel végződött.

76. perc

Nzonzi kapott pirosat, miután páros lábbal ugrott rá Koscielny-re. Sérülés itt sem történt, ez azonban veszélyesebb volt, mint az előző Song szabálytalanság.

78. perc

Újabb csere hazai oldalon, ez már az utolsó. Nasrit Bendtner váltja a pályán.

81. perc

Sagna adta be a labdát jobbról, van Persie feje fölött éppen csak elszállt a játékszer.

84. perc

Robinson ismét óriási bravúrt mutatott be, amikor Koscielny közeli lövését hárította.

86. perc

Arsenal szabadrúgás, jó 24 méterre a kaputól, de végül a sorfalban kötözz ki a labda.

90. perc

Robinson védés, rohamoz az Arsenal. Ismét 4 perc hosszabbítás jön.

90+2. perc

Jones és Dunn cseréltek egymással helyet a partvonal két oldalán. Csere volt a Blackburnben.

90+3. perc

Robinson újabb beadást húzott le, ezúttal Bendtner elől.

90+4. perc

Van Persie eldönthette volna a mérkőzést, a fejese azonban ismét a kapu fölé szállt el.

90+5. perc

A játékvezető végül lefújta a találkozót, így a vége 0-0 és pontosztozkodás.

Köszönöm szépen mindenki figyelmét, hamarosan jön a mérkőzés értékelése itt, az Arsenal blogon!

0 Tovább

Arsenal - Sunderland 0 : 0 (0 : 0)

Kellemes szombat délutánt kívánok minden kedves focit szerető olvasónak. Még néhány perc, és kezdetét veszi az idei év egyik legizgalmasabbnak ígérkező bajnoki mérkőzése, az Arsenal - Sunderland összecsapás. Hogy mitől is olyan érdekes ez a találkozó, azt itt már korábban megírtam. Jó szukorlást kívánok mindenkinek!

A kezdőcsapatok tagjai:

Arsenal: Szczesny, Sagna, Koscielny, Djourou, Clichy, Denilson, Wilshere, Diaby, Nasri, Arshavin, Bendtner

Cserék: Almunia, Squillaci, Eboue, Gibbs, Rosicky, Ramsey, Chamakh

Sunderland: Mignolet, Ferdinand, Menash, Bramble, Bardsley, Henderson, Muntari, Malbranque, Richardson, Sessegnon, Gyan

Cserék: Gordon, Riveros, Welbeck, Colback, Elnohamady, Knott, Noble

1. perc

Elhangzott a kezdő sípszó, elindult a mérkőzés. Az Arsenal a szokásos piros-fehér szerelésben, míg a vendégek fehér-piros mezben játszanak.

7. perc

Az első komolyabb lehetőség hazai oldalon. Bendtner tört be a tizenhatoson belülre, két védő kísérte az alapvonalig. A labda kiment, a dán elesett, jöhet a kirúgás.

8. perc

A Sunderland is feljegyezheti első komolyabb kísérletét. Egy laposan elvégzett szöglet után a védők csak kipasszolni tudták a labdát, amit így Richardson lőhetett rá. Kb. két méterrel ment mellé.

9. perc

A kirúgásból Bendtner léphetett volna ki két védő között, de fennakadt rajtuk, a labdát, pedig Mignolet vehette magához. Nem volt szabálytalanság.

11. perc

Újabb helyzet hazai oldalon! Nasri lőhetett kb. 15 méterről, a játékszert a kapus elvetődve fogta.

A csapat eddigi játékából ítélve pontosan tudja, mi a tét. Támadó felfogásban játszik az együttes, de nem ész nélkül megy előre. Bendtner ma is nagyon elemében érzi magát, akár csak a múltkori Leyton elleni találkozón.

14. perc

Sagna kavargatott a jobboldalon, de végül szabálytalan volt. Jöhet a szabad kifelé.

15. perc

Épp, hogy nem lett veszélyes egy hátrapassz hazai oldalon. A Sunderland csatára már rástartolt, Koscielny az utolsó pillanatban fejelte haza.

17. perc

Sagna lőtte laposan középre a labdát a tizenhatosnál, de nem volt középpen érkező ember. A kontráblól a Sunderlnad veszélyes támadást vezetett, Szczesny elvetődve csak kiütni tudta a játékszert.

22. perc

Megvan a mérkőzés első sárgalapja. Richardson kapta, amikor becsúszva próbálta meg visszaszerezni a labdát Denilsontól.

25. perc

Remek labdaszerzés után vezetett kontrát az Arsenal. Clichy ment el a balon, középre ívelése Bendtnert találta meg, de fejese előtt lökött, így kifelé jöhet szabadrúgás.

26. perc

Veszélyes támadásokat vezet a Sunderland. Most épp Malbranque volt az, aki betört a tizenhatoson belülre, végül azonban kirúgás jöhetett.

29. perc

Wilshere adott fantasztikus hosszúpasszt a félpályáról, a védő azonban becsúszva akadályozott, így a kapus pont fel tudta szedni Arshavin elől a labdát.

Wilshere ma is nagyszerűen játszik, a támadások szervezésében és a védekezésben is ő az egyik kulcsszereplő. Ha ez így folytatódik, meghatározó lehet a Barcelona elleni meccsen is.

30. perc

Koscielny ért át az ellenfél tizenhatosához, de csak lökéssel tudta megszerezni a labdát a védőtől.

34. perc

Arshavin egy félpályás ívelésnél lépett volna meg, de a Sunderland térfelének közepén eltűntette őt a védő. A játékvezető most sem látott szabálytalanságot.

35. perc

Nasri némi szerencsével, de elcselezte magát egészen a Sunderland alapvonaláig, végül szöglet lett belőle. Elvégezve Bendtner használta ki a kavarodást, és az ötös vonaláról ollózva lőtt, a kapus szerencséjére épp középre. Maradt a 0-0.

40. perc

Bendtnernek volt újabb komoly esélye a gólszerzésre. A balszélen kapott labdát, betört a tizenhatoson belülre, majd éles szögből lőtt keresztbe. Éppen csak fölé ment.

44. perc

A Sunderland mindenképp szeretné megszerezni a vezetést még a félidő előtt. Most lőhetik a 3. szögletüket, Clichy azonban a helyén volt és kilőtte a labdát.

45. perc

2 perc lesz a hosszabbítás.

45+1. perc

Nasri rúghatott szögletet a csapatbak, Bendtner és Arshavin azonban akadályozták a kimozduló kapust, így szabadrúgás jöhet.

45+2. perc

A félidő egy Sunderland bedobással ért véget, jöhet a szünet.

Kissé csalódottan bandukoltak el a szurkolók a szünetre. Úgy tűnik, mindkét csapat játékában benne van a gól, bár egyelőre az Arsenal veszélyeztetett többet. A második félidőben valószínűleg nagobb lesz majd a hazai nyomás, és várhatóan Ramsey is beáll majd.

46. perc

Elindult a második félidő, és rögtön egy hazai helyzet alakult ki: Wilshere passzolt Clichy-nek a bal szélre, aki középre ívelt, a beadást azonban Ferdinand fejelte ki.

50. perc

Malbranque próbálta tisztára játszani csapattársát egy beindító passzal, de a sunderlandi lemaradt róla. Jöhet a kirúgás.

53. perc

Gyan lépett meg a baloldalon, végül azonban hosszan tolta meg a labdát, így kirúgás jöhet. Djourou előtte azonban fennakadt két vendégjátékoson, majd lennmaradt a földön. Ápolás folyik.

Aaron Ramsey a második félidő eleje óta melegít. Hamarosan jöhet a cseréje.

58. perc

A sunderlandi játékosok igen hajmeresztő módon tudtak egymással fejelgetni nagyjából 10 méterre az Arsenal kapujától. Végül csak sikerült megoldani a felszabadítást.

59. perc

Henderson is kapott egy sárgát. Ezen a téren már kettővel megy a Sunderland.

61. perc

A csapat addig adogatott a vendégek tizenhatosánál, míg végül elvesztettük a labdát és csak egy szabálytalansággal szerezhettük vissza. Denilsont ezzel a lendülettel lecserélték, Chamakh állhatott be.

63. perc

Chamakh első labdaérintéséből majdnem gólpasszt adott. A tizenhatoson belül Arshavinnak passzolt vissza, ő viszont egyenesen a kapusnak lőtte a labdát.

65. perc

Javított a mérkőzés állásán az Arsenal, már ami a sárgákat illeti. Wilshere is kapott egyet, így már 1-2.

66. perc

Újabb lehetőség: egy jobbról érkező labdát Arshavin vett át a tizenhatos vonalánál, de kicsit hosszabban, mint kellett volna. Visszaszerezte, de a védő szabálytalankodott ellene, jöhet a szabadrúgás.

67. perc

Megtörtént. A jobb kapufához ívelt az orosz, de Bendtner nem tudott jól fejelni, jöhet a kirúgás.

68. perc

Vendég csere: Welbeck jöhet Malbranque helyett. Az ő nevét legalább könnyebb leírni.

Chamakh beállítása jó húzás volt, a megmozdulásaival rendre segíti a helyzetek kialakítását. Az ötlet ugyanakkor továbbra is hiányzik mindkét csapatból.

72. perc

Sessegnon szabálytalankodott 17 méterre a kaputól, szabadrúgás jöhet Nasritól. Lehetőség, csókolom!

73. perc

Óriási löketet küldött meg a francia, a kapufa alól épp csak ki tudta kotorni Mignolet a lövést. Mi ez, ha nem ébresztő?

75. perc

Óriási helyzet maradt ki a hazai oldalon! Nasri adott be balról, Chamakh a felső kapufára fejelte a labdát! Nagyon nyom az Arsenal, a közönség felébredt, hangosan buzdítják a hazaiakat.

77. perc

Újabb helyzetet úszott meg a Sunderland! Nasri keveredett be a tizenegyes pontig, a védők felszabadítása Sagnaig jutott, aki azonban fölé tüzelt.

78. perc

Újabb Arsenal csere: Diaby helyett Rosicky állt be.

79. perc

Vendég csere: Elmohamady jutott játéklehetőséghez, Gyan hagyta el a pályát.

80. perc

Nasri adott hatalmas passzt Arshavinnak, aki betört a tizenhatos területére, 6 méterre azonban bal lábbal lőtt csúnyán mellé. Bramble volt a nyakán, egyértelműen lökte az oroszt, a tizenegyes elmaradt.

82. perc

Koscielny is kapott egy sárgát. Kevésbé volt szabálytalan, mint az előbb Bramble, az Ágyúsok reklamálnak is a meg nem adott tizenegyes miatt. A lassításról tisztán látszott: a sunderlandi két kézzel lökte el Arshavint.

84. perc

Szczesny most góltól mentette meg a csapatot. Welbeck háttal, fordulásból tüzelt, elképesztő reflex védés volt!

85. perc

Nasri is kapott egy sárgát, a félpálya közepén volt szabálytalan. Legalább is a játékvezető szerint. Wenger a negyedik játékvezetőnél reklamál, a lassítás szerint teljes joggal.

87. perc

Arshavin kapott remek kiugratást, a kapus mellett elhúzta, majd a kapu közepébe lőtt. A partjelző azonban lest jelzett. Hozzáteszem, egyáltalán nem volt az!

88. perc

Muntari követett el szabálytalanságot, a sárgalap elmaradt.

90. perc

4 perc lesz a hosszabbítás. Wilshere balról lőtt közben középre, Bramble vágta ki.

90+1. perc

Arshavin kapott remek labdát a jobbon, de lesen volt. Most tényleg.

90+3. perc

Colback kapott sárgát, a lendületből elinduló Wilsheret akasztotta meg.

90+4. perc

Hatalmas fejest mentett a sunderlandi kapus, Bendtner lett volna a gólszerző. Arshavin még kiharcolt egy szögletet. Rosicky szedte össze a túloldalon, visszaívelt, de Koscielny fejese egy kevéssel mellé szállt. Ez volt az utolsó pillanat, a játékvezető lefújta a találkozót. A végeredmény: 0-0.

Pár perc, és olvasható lesz a mérkőzés összefoglalója, valamint értékelése is itt a blogon! További kellemes szombat estét mindenkinek!